Görülmesi Gereken En Güzel Sahiller

Görülmesi Gereken En Güzel Sahiller

Tatil, insanların kafa dağıtabilmek için kaçtığı en güzel ortamı bulma arayışı içinde stresten uzak güzel zaman geçirdikleri alan ve zamanlardır. Gelelim görülmesi gerekilen en güzel sahillere,

Panarı Adası

Japonya’da bulunan ada dikkatleri üzerine doğa harikası yeşil bitki örtüsü ile çekmektedir. Adeta cennetten bir köşe olan adada zaman geçiren insanları mutlu görmek oldukça mümkündür.

Bora Bora Adaları

Egzotik bir balayı planı yapan çiftlerin listesinde en ön saflarda yerini alan Fransa’nın göz bebeği, oradan ayrılmak istemeyeceğiniz kadar güzel bir zaman yaşatıyor.

Sabah Adası

Kristal su görünümünden hoşlanıyorsanız burası tam size göre. Doğu Malezya bölgesinde bulunur. Her anın tadını çıkarmak oldukça mümkündür.

Baloş Plajı

Girit’te yer alan oldukça dikkat çekici bir plajdır. Bölgede yürüyerek gezmek artık bir gelenek haline geldiği için hoş bir atmosfer yaşatmaya devam ediyor. Düzenli tekne turu keyfini de unutmamak gerekir.

Palawan

Kireç taşlarının oluşturduğu doğa harikası görülmeye değer. Filipinler’e aittir.

Maldivler

Üstten baktığımızda göze benzeyen içerisinde mavinin tüm tonlarını görmenin mümkün olduğu bir adadır. Mart ve nisan aylarında görülmeye değer olan bu yer Hint okyanusu üzerinde bulunur.

Primosten

Dalmaçya olarak da adlandırılan bu kıyı mavinin göz alıcı renkleriyle insanları büyülemeye devam ediyor.

Kelebekler Vadisi

Türkiye’nin Ölüdeniz yakınlarında bulunan vadi herkesi büyülemeye devam ediyor.

Ilıca

Türkiye’nin ege bölgesinde bulunan sayılı hatta en çok tercih edilen sahil Türkiye’nin göz bebeği olmaya devam ediyor.

İztuzu – Dalyan

Kristal yapılı kumu bir duruma düşen kısmının korumaya alındığı dünyaca ünlü, turistlere ev sahipliği yapan pırıl pırıl denizi ile dünya sahilleri arasında yerini alan ada yaz aylarının en çok tercih edildiği sahiller arasında olmaya devam ediyor.

Leave a Reply